ivzez

Jak je to tu s mazáním odpovědí?

Včera jsem odpověděla na otázku ohledně
fungování stránky ( http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/funguje-opravdu-tato-stranka ),
opsala jsem varování prohlížeče,
že má stránka špatnou reputaci
a doporučila použít jinou stránku.

Nejsem si vědoma žádného porušení pravidel, přesto má odpověď zmizela.
Přemýšlím, jestli chtěl tazatel získat odpověď, nebo jestli mu šlo o reklamu.

Co si o tom myslíte?
Doplňuji:
Referral jsem před odpovědí přehlédla
(zaujala mne především špatná reputace stránky),
všimla jsem si jej až po zmizení odpovědi.

Otázku jsem pak nahlásila jako reklamu.
Ale myslím si, že si zaslouží i „rozmáznout“.

  • ––––

Děkuji za odpovědi, nominaci mám bohužel jen
jednu (zasloužila by si ji i odpověď Annas)…

Nejlepší odpověď
gecco

Tvou odpověď jsem četl a taky se domnívám, že neodporovala pravidlům – nyní mne mrzí, že jsem tu tvou jen ´opalcoval´ (souhlasil jsem s ní a nechtělo se mi psát odpověď vlastní) – jinak bych napsal něco podobného a nyní bychom mohli přemýšlet nad smazáním dvou odpovědí (a nebo žádné).
😉
Osobně se domnívám, že tazateli šlo o reklamu – v jeho odkazu je ´referral´.

Další odpovědi
annas

Skončila jsem včera kolem 18.00 hodiny, takže otázku ve vašem odkazu čtu až teď. Na ni bych odpověděla, že možná už dva měsíce se stránky pomalu načítají. ,Za závažnější považuji to, že se pravidelně otázky a odpovědi skrývají. Konečné rozhodnutí má samozřejmě admin, ale vypadá to někdy tak, že některý nečte obsah, jen potvrdí nahlášení. V posledních dnech zřejmě neúřaduje. Před několika dny jsem smazala svou odpověď, ale nedostala jsem žádnou zprávu.

Rovněž mně často připadá, že jsou otázky nezvávadné, někdy chybí otazník. Nejde jen o DÚ. Ale v minulosti admin opravil a vrátil. Teď je ticho po pěšině.

Odpovědi. . Proč některé mizí? Jen tuším, moje domněnky nejsou směrodatné. O to víc mě ale překvapuje, že zůstávají odpovědi, v nichž se objevují vulgarismy, ironické či nic neříkající reakce.

Odpověď zná jen admin. Pro ostatní platí : „Hīc sunt leōnēs…“

Doplňuji:
Uvědomila jserm si, že jsem se nezmínila o tom, že jsem vaši odpověď nečetla, takže moje vyjádření je obecné.

vic diskuse

anonym

Admin je náš pán s okrojeným velikonočním anasem naraženým občas taky na zlatostříbrné kostrči,admin si dělá co uzná za vhodné a snaží se být spravedlivý – má na to,admin je fajn.

cochee

Protože odpovědi jsou uzamčeny, napíšu to sem. Je ještě jedna možnost, že totiž mazající se uklikl a nechal smazat ivzezinu odpověď, zatímco původně chtěl (nechat) smazat přímo otázku.

gecco

To by mohl dalším kliknutím ´napravit´…
😉

ivzez

Gecco, dělám to stejně:
Pokud s odpovědí (odpověďmi) souhlasím,
jenom je opalcuji a nic nepřidávám.

Čeňku, nebylo by na místě začít odpovídat na otázky?
Ptala jsem se, jestli šlo tazateli o odpověď nebo o reklamu …