RyuzakiKate

Jak je to se zrušením zlevněného jízdného?

V prváku jsem za autobus platila 16 korun, ve druháku po navýšení DPH 18. Dneska ráno nastoupím a na displeji se ukázalo opět 16 korun. Spolužák mi říkal něco s tím, že stát už nebude dotovat slevy jízdného například na studentské průkazky, ale taky nechápe, proč najednou zase platíme o 2 koruny méně. Jak to tedy je a bude?

Nejlepší odpověď
badisko

pokud jses nedivala na televizni noviny …tak ti to povim jaaa stat timto tahem chce usetrit…http://­www.parlamentni­listy.cz/arena/po­litici-volicum/Chladek-Zruseni-slev-na-jizdnem-pro-studenty-je-setrenim-na-nespravnem-miste-264176 …
Doplňuji:
jinak nekteri dopravci jsou soudni a slusni nechcou rusit slevy vic treba tady…http://ww­w.google.cz/#q=zru­seni+slev+jiz­dneho&hl=cs&sou­rce=univ&tbm=nws&­tbo=u&sa=X&ei=Y­sIwUZeNOc6GhQfVu­YGABw&sqi=2&ved=­0CCsQqAI&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.r_qf.&bvm=bv­.43148975,d.d2k&fp=d329­45edde5120a&biw=­1024&bih=627

Další odpovědi
Anuket

Prý už je informace odsouhlasená a je to na jednotlivých podnicích, jak se zachovají. Hlavně je to tah státu, jak ušetřit. Předpokládá totiž, že dopravní podniky nebudou chtít přijít o významnou část klientů (studentů, žáků,…) a udrží cenu i bez dotací.

leporela22

jaké zlevnění kdyt to zdražili ještě vic ty kokoti v prváku jsem platil 21 na ke konci roku 31 a tet 33 ? prostě na hovno

terry

Jak to bude, to ví jen Pán Bůh.
Jak to je, by ti měli říst na informacích.
A že při zdražování platíš méně, nevím, co řešíš.

M.

A nám to zase zdražili.. -.-