Meffinka

Jak je to se zbožím ve značkovém obchodě??

Mám vyhlídlou bundu, ale teď si ji koupit nemůžu. Myslíte, že bude v dubnu nějaké nové zboží a tohle bude pryč? Jestli to vůbec obměňujou..

Odpovědi
marci1

Milá Meffinko, na tohle Ti nikdo nedokáže odpovědět. Asi už bude prodaná, ale třeba ne. 🙂

McArthur

Pokud je to bunda z jarní kolekce, tak ji tam v dubnu nejspíš najdeš. A když vydržíš do června, tak ji tam uvidíš ve slevě, protože jim přijde letní kolekce a jarního zboží se budou snažit zbavit.

Agneta

Milá Marcinko…proč by jí na to nedokázal nikdo odpovědět?
To je náhodou můj „speciální obor“ :DDD

►Myslíte, že bude v dubnu nějaké nové zboží a tohle bude pryč? Jestli to vůbec obměňujou..◄

Takže pokud se jedná o obchod v českém „třetím světě“ (maloměsto, okraj Prahy…), tak tam v dubnu ještě bude, bez obav…
v „prvním světě“ to už ale vypadá jinak… to ale na mysli nemáš ♫♫♫*** ►to bys nezaplatila:(:DDDDD