Drap

Jak je to se záruční dobou u stanu, který dva roky stojí venku?:-)

Pokud si zakoupím výrobek je záruční lhůta podle zákona dva roky. Jak je to v případěm že bych si zakoupil třeba stan, postavil ho a nechal stát venku ty dva roky. Je logické, že po takové době asi už nebude zcela funkční.

Nejlepší odpověď
led

Jeho fukčnosť bude úmerná opotrebovaniu. Pri dodržaní záručných podmienok, záruka platí.
Pozrite sa aj malé písmená, tam býva to „skryté“.

Další odpovědi
tom004

Je docela možné,že po těch dvou letech venku,bude v lepším stavu,než opakovaným stavěním,skládáním atd. Jediná možnost jak to zjistit,je,vyz­koušet to. 🙂