zzzzz

Jak je to se studiem MBA on-line?

Už delší dobu, uvažuji o nějakém dálkovém studiu. Našla jsem na netu možnost vystudovat titul MBA jen za rok, stojí to sice docela dost, ale je to rychlé. Nevím, ale jak je to pak s uznáním tohoto titulu v praxi? Uznávají ho zaměstnavatelé? Je zapsán i v občanském průkazu?

Odpovědi
Conchus

Takové rychlokvasné studium není k ničemu. Nic se nenaučíš a každý si o tobě bude myslet, že jde o nějakou levárnu.

janneuman

Doporučuji studovat MBA, dálkově rozhodně ne. Hlavně záleží že se něco naučíte + networking naberete nové kontakty. Studoval jsem MBA na škole http://www.lig­suniversity.cz/e­xecutive-mba/exe-mba-info