RohlikCZ

Jak je to s Youtubem?

Když natočím video v češtině Tak bude více k vidění na českém Youtube…
Jak je to když chci nahrát video v angličtině?

Odpovědi
sova123

Předpokládám, že když ho natočíš v angličtině tak bude nejvíce k vidění na youtube u anglicky mluvících zemí. Také musí mít anglicky napsaný popis a titulek.

Daniels

Funguje to na principu uživatelů. Kdo tě zná, a počítač ví že se o tvojí tvorbu zajímá, tomu se tvoje video zobrazí bez ohledu na jazyk. Kdo se o tebe nezajímá, může tě zpozorovat jen pomocí jiného uživatele.

HOLAS

Dle mě se to odvíjí od IP, ze které bylo video odesláno, čili ikdyž bude video v ang, ang popisky, tak se bude ukazovat hlavně v česku, protože máš českou IP.