Ganymede

Jak je to s vylucovanim po kastraci kocky? Mam nechat zachod u ni? Nebo potrebu vykona tam, kde bude zrovna lezet?

Zitra nam jde kocka na kastraci a zajima me, az bude po zakroku a bude potrebovat na zachod, udela potrebu tam, kde bude lezet? Nebo k ni dat zachod? Nebo jak? Jak jste to resili vy?
Dekuji za odpovedi :)

Nejlepší odpověď
briketka10

My jsme nechali kočičí WC tam, kde byli zvyklé chodit.
Na stejném místě. Po narkóze, než se probere se musí
asi hodinu hlídat. Pak ji dát trochu napít, když nebude
malátná a něco malého sníst. Mohla by i zvracet, ale
nám se to nestalo ani u jedné kočky.
Je možné, že se vymočí na místě, kde bude ležet, ale
jen mimořádně. To se jí uvolní svaly ještě z narkózy.
Není potřeba ji trestat, nemůže za to.

Další odpovědi
Funna

mám stené zkušenosti jako briketka…jestli to „pustí“, tak neúmyslně, takže to na bedínku nestihne i když bude daleko, nebo blízko…dej pod ní igelit a na to ručník, nebo hadru…

briketka10

Je dobré pro případ podložit pod kočku
např. igelitovou tašku a starý ručník.