Jak je to s vyděláváním si peněz na youtube?

Někdo si vydělává peníze přes youtube, jak to funguje? To jako za každé shlédnutí například máte 50 haléřů? Nebo jak to je?
A kkdyž tomu tak je, tak je to přeci pitomocśt ne? To si může te člověk shlížet sám a sedět u toho celej den a tím si vydělává peníze? Že pořád kliká na své video a prohlíží sib ho?

Nejlepší odpověď
Quimby

Za každou shlédnutou reklamu dostane X peněz. Ale funguje to jen za určitých podmínek- musí to být vlastní tvorba…

Neni to pitomost, sám si to prohlížet nemůže, funguje to stejně jako počet shlédnutí, takže na IP adrese.

Další odpovědi
Vennny

Je to asi 10kč za 1000 shlédnutí a do nich se nepočítá IP uploadera

kapka

http://m.youtu­be.com/watch?v=ZQDPI4H­7VQ8 občas na tohle téma někteří youtuberi mluví, podívej se třeba tady.
Nemají ale příjem jen z videí, ale někteří jsou zváni i na různé youtube akce, za ty dostávají řádově tisíce az desetitisíce. Dalsi příjem je z prodeje jejich propagačních triček, náramků, placek.
Doplňuji:
Nemusíš mít zivnostak, ani ti nemusí byt 18 let. Musis mít smlouvu s youtubem, o tu si požádáš, nemusí tě přijmout, pak můžeš žádat zase po nejake době.

mike beneš

Aby jsi něco vydělala, musíš mýt alespoň 20 000 000 zh­lédnutí (alespoň). Jinak proděláš. Musíš mít nad 18 let. Znám jednoho, který za 8000 zhlédnutí dostal 20 Kč :/. Potřebuješ živnost. list – cca 1000 Kč. Z youtubu moc money nejsou :D. Mám dojem :D