Meffinka

Jak je to s týdenní jízdenkou?

Chci se zeptat, jak to je s týdenkou. Když jsem si ji koupila ráno a odpoledne s tím busem nepojedu, bude platit i v jiným buse? Nebo v dálkaři musím zaplatit normálně? Děkuju

Nejlepší odpověď
verka

To vám řeknou v informacích, musel by to být autobus od stejné firmy.

Další odpovědi
Miroslavst

Tyto informace vám poskytnou na informacích dopravce, jelikož každý dopravce to má jinak nastaveno.
To co já vím z dřívějška už stejně neplatí.

anonym

Někde jsou zóny. Třeba v JM kraji v Židlochovicích si koupím jízdenku za 30 Korun s platností 90 minut a s ní můžu jet až do Brna do zóny 101 MHD. Já nevím jak to platí u vás. Jízdenku můžu použít zároveň pro autobusy soukromých dopravců (jako Bors) a městskou hromadnou dopravou.

Klíčová slova: IDS, IDOS

Zdroj: http://slevyc­d.venku.cz/sle­vya1.htm

Výletník8

Uvedla jste příliš málo informací k tomu, aby Vám kdokoli mohl rozumně odpovědět. Jde o jízdenku integrovaného dopravního systému, svazku dopravců, nebo jednoho dopravce? Je jízdenka vystavena na zóny, nebo na konkrétní trasu? Obecně časová jízdenka v jiných autobusech v některých platí, v některých ne. Kdybyste napsala, co je na jízdence napsáno a o kterém autobuse (linka a spoj) chcete vědět, jestli platí, třeba by Vám tu někdo mohl odpovědět.