leporela22

jak je to s SSD disky?

Když chci zrychlit PC a koupit SSD např 120 GB ale mám v pc 2 TB HDD co s tím???
V pc musí být jen SSD nebo HDD nebo se nějak snesou společně
Doplňuji:
a musim to nějak propočítávat jestli nemám koupit silnější zdroj??

Nejlepší odpověď
gecco

SSD použiješ jen na systém (a některé programy), data (atd.) budeš mít na klasickém HDD.
Jo – bez problémů se snesou společně (počet podle SATA portů na MB či řadiči).
Doplňuji:
K Doplnění: Pokud jenom přidáš SSD, zdroj řešit nemusíš, jeho spotřeba je ´mizivá´