quentos

Jak je to s SMSkami před ICQ?

Zkoušel jsem jednu poslat příjemkyni od o2, ale tento svinský operátor je zřejmě nepodporuje. Dále, je jejich počet omezený (za den, za měsíc, obecně)? Píše mi to cosi o patnácti zbývajících zprávách…
Doplňuji:
*přes ICQ, pardon

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já mám takové tušení, že je to jedno, ale nejprve to číslo musíš uložit. Jakmile ti to ukáže výzvu, ulož to číslo a pak piš znovu na to číslo. Už by se to mělo odeslat.
Na jak dlouho jsou to nevím, ale pokud ti někdo na smsku přes icq odpoví (myslím poslanou z icq a on odpoví-odpovědět), tak ti dobije jako kredit na smsky, ale kolik nevím.

Další odpovědi
Jahoda

Já mám ICQ 7 a SMS přes něj posílám. „Bere“ mi to do všech tří sítí.

Zprávy omezeny jsou, ale je řešení. Až Vám dojdou SMS, měla by být někde v rámečku napsána červenou barvou věta o aktivaci dalších SMS. Na to klikněte. Tu aktivaci budete mít zřejmě přes internet, tudíž se Vám rozbalí nová stránka na internetu, kde budou všechny instrukce. Přijde Vám na mobil kód, který vepíšete do uvedeného rámečku a budete mít opět SMSky. Myslím, že toto je zdarma. Já to tedy zadarmo měla. Ale i tak existuje v aktivacích omezený počet. Po několika aplikacích budou zase omezené znaky (tečky, písmena apod.). Je to docela na houby. Já tedy raději posílám SMSky z tohoto odkazu: http://www.smsma­nia.cz/poslat-sms-zdarma/ , kde to je rychlejší a nemusím se zabývat různými kódy proto, abych mohla další SMSky psát. I na tomto odkazu, který přikládám je sice omezení, ale není tak velké. A pro odeslání SMSky jen opíšete ověřovací kód a je hotovo! 🙂

PostApMan

o2 sms přes ICQ podporuje (tuto službu občasně používám), pokud sms nedošla , tak chyba může být kdekoliv (na straně icq, nebo o2) ale mě se to moc často nestává.

Počet sms neni omezený, lze je dokoupit (na webu ICQ, a nebo počkat až na Vámi odeslanou sms dotyčný/ná odpoví a zaplatí za ní 3 kč, pak se Vám přičtou 3 sms. Tak celá služba funguje.