TheCornell

Jak je to s ŘP?

Dobrý den, rád bych si ujasnil jednu věc ohledně ŘP. Momentálně vlastním ŘP sk. B a za týden mám závěrečky na sk. A. V případě, že zkoušku úspěšně složím, bude mi ŘP odebrán a následně vrácen s rozšířením, nebo dostanu úplně nový a ten starý jim tam nechám?

Nejlepší odpověď
Drap

S ohledem na to, že současné průkazy jsou ve formě kartičky, kam nelze dopisovat a měnit údaje, bude ti vystaven průkaz nový.

Další odpovědi
cukrar

Dostanete jiný, pak vrátíte starý. Přesněji, výměna proběhne najednou.