ratava

Jak je to s „půlhodinovým limitem“ u lékaře? (stomatologie)

Opravdu nemůže lékař onen limit přetáhnout, i když to zákrok vyžaduje? Objednám-li se např. na kontrolu a něco konkrétního, stihne se během půl hodiny pouze kontrola a na vše ostatní mě lékař posílá jinam… Je to lékařem, nebo jsou opravdu tolik limitováni?

Odpovědi
Funna

nevím, jak je to „uzákoněné“, ale moje zubařka, když ví, co bude příště dělat, si najde tolik času, aby vše stihla v jednom zátahu..asi je to o přístupu..a nevím, co půl hodiny kontroluje…to má snad za 10 minut..s ren­genem tak max za 15