Rommart

Jak je to s propadlou STK?

Známý mi sdělil že pokud je STK i ME propadnuté déle jak 1 měsíc tak mi hrozí že buď budu odmítnut na STK nebo že zaplatím při STK nějaký poplatek jako pokutu za prodlení. Je tato informace pravdivá? Nebo jsem byl jen lakován?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne – žádná pokuta za prodlení…
Ale je jasné, že na STK nesmíš dojet ´po ose´ – protože to by ti hrozila pokuta až neslušná…
😉

Další odpovědi
Drap

Ne, je to nesmysl. Poplatek a dosti slušný zaplatíš pokud pojedeš bez STK

Klaproth

Známý tě lakoval.

Emefej

Byl jsi lakován. Na STK je jim srdečně jedno, kdy přijedeš (s propadlou STK se nech přitáhnout). Žádná pokuta za prodlení se neplatí.

cukrar

různé a někdy nepřesné odpovědi,
Většina kolegů má pravdu v tom, že na STK neplatíte žádnou pokutu za pozdní kontrolu.
„s propadlou STK se nech přitáhnout“
špatná rada,
sankce je do 2500Kč a bez bodu.