misicka2310

Jak je to s příspěvkem?

Ahojky s přítelem se rozcházíme ja si beru sebou našeho půlročního syna jdu do podnájmu kamaradka mi řekla že když sem na mmateřské tak si mám zažádat o příspěvek na bydlení, ale přítel přišel stím že když si o něj zažádám tak pry by na mě púak musel platit i on a platit i na syna má půl roku co je na tom pravdy já po něm nic nechci chci jen svého syna o ty peníze mi nějak nejde

Nejlepší odpověď
BEAES

Nevím kolik máte peněz, ale asi v balíku nebudete, když jdete do podnájmu!? Zažádejte si o vše na co máte s dítětem nárok, malý toho bude potřebovat čím dál víc, možná si to ještě neuvědomujete, ale je to tak. Přítel bude muset platit, je to otec a má vyživovací povinnost.

Další odpovědi
anonym

misicko,určitě si zažádejte o vše nač máte nárok,zatím váš brouček moc nepotřebuje,ale poroste a dnes je vše drahé,berte to tak že ty peníze budete mít pro syna,školka,ško­la,výlety,krou­žky,dnes se vše platí a kde budete na to sama brát,i tak to budete mít těžké,váš přítel by vám měl aspon finančně pomoct,a né se zříct odpovědnosti

rybíz

Jen ať platí vše na co máte nárok, a nárok máte i na alimenty.