Adula.57

Jak je to s prachem??

Ve škole jsme se učily, že prach je vlastně odumřelá kůže. Takže když nás je doma hodně bude prachu hodně? Jak to že, když tam vůbec nikdo není, je ho tam taky dost?
Doplňuji:
Není to školou,ael učitelkou

Nejlepší odpověď
hanulka11

prach jsi a v prach se obrátíš

Další odpovědi
Drap

Prach neni jenom odumřelá kůže, ale i všechny ostatní mikročástečky. Prach se pohybuje volně vzduchem, i když ho nevidíme. Takže je logické, že prach sedá i v místech kde nikdo neni, pokud bychom ovšem příslušnou místnost hermeticky neutěsnili.

mosoj

Bože, bože, ve které škole vás toto učili.
Nebylo to v nějaké souvislosti ?
Doplňuji:
V každém případě je to ptákovina na n-tou.
Vyjadřovat se ale k učitelce nemá cenu, protože bůh ví jak to doopravdy vzniklo.

tom004

To by mne docela zajímalo na jakou školu chodíš.

Děda Louda

To musí být škola samý prachy, když si může dovolit platit takovéhle učitele.

slad08

Něco na tom pravdy je, že naše odumřelá kůže se drolí a vzniká prach, ale určitě prach tvoří i jiné věci.