bolak

Jak je to s pojištěnou věcí, kterou mi ukradnou a po vyplacení pojistky se najde?

Dejme tomu že si pojistím třeba kolo (bajsykl) a někdo mi ho ukradne. Pojišťovna vyplatí kačeny a rok nebo dva na to najdou pachatele i s ukradeným kolem. Co se bude dít dál? Dostanu kolo zpátky s tím že budu muset vrátit vyplacenou pojistku nebo dostanu kolo zpátky a nic vracet nemusím nebo mi prachy za pojistku zůstanou ale kolo mi nevrátěj?

Nejlepší odpověď
anonym

zde je odpověď
http://finance­.idnes.cz/najit-ukradenou-vec-ci-auto-nemusi-byt-terno-ale-financni-potiz-pvv-/poj.aspx?c=A110623­_162440_poj_sov