Avatar uživatele
tojsemjá

Jak je to s Ordinací v růžové zahradě?

Všimla jsem si v programu,že ve slovenské verzi jsou o nějakou tu řadu napřed a dávají 2 díly najednou.Je děj stejný?Jestli ano,není to zbytečné točit stejnou věc ve dvou verzích,i když jsme různé státy?
Doplňuji:
Nejde o to jestli je nějaký seriál zbytečný nebo ne,ale zda není zbytečné natáčet stejnou věc 2× ve stejném čase-I když jde vlastně jiný stát,řeči si navzájem rozumíme.Jestli je tedy děj stejný.Navíc si myslím,že jestli někdo sleduje podobný seriál,hledá u něj spíš než hluboké myšlenky odpočinek a relax 🙂.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, salsa verde před 4970 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

točit takové plytké seriály je obecně zbytečný

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Jednou jsem projížděla kanály a zahlédla slovenskou Ordinaci. Vypadalo to, že příběhy postav jsou jiné než v české. Takže stejný námět, ale jiné osudy. Postavy černobílé, nic náročného, ale určitě velká sledovanost stejně jako u nás …

Mně také chybí slovenské divadelní pondělky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BENYTA

Myslím,že to bude stejný seriál,možná nadabovaný slovensky.
Napřed jsou nejspíš proto,že běží dva díly najednou,jak píšete.
Ale stejně se podepisuji pod Quentosovu odpověd…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Koukám omylem jen na upoutávky a i ty mně vadí svým negativním projevem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

když jsme byli na návštěvě u našich příbuzných na Slovensku tak zrovna to běželo. děj je jiný. jinak totéž v bleděmodrém co u nás.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
BENYTA

Tak bude asi prodaný jen scénář a „vypůjčení“ někteří herci,aby to bylo autentické.
Jako když RADAR hrál i ve filmu i v seriálu a ostatní byli jiní.

před 4970 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tojsemjá

Pro Benita-Seriál je viditelně nahraný přímo na Slovensku slovenskými herci.Někde jsem i četla,že tam přešli hrát někteří herci z české řady.Proto mě to taky zaujalo.Jestli je stejný děj a natáčí se stejná věc podle stejného scénáře,je to neuvěřitelné plýtvání.Leda že by se to dělalo,aby si vydělali herci 🙂.

před 4970 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ano. V díle, který jsem částečně viděla, hrál český herec Bambas, zamiloval se do matky svého přítele. Víc nevím.

před 4970 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek