tojsemjá

Jak je to s Ordinací v růžové zahradě?

Všimla jsem si v programu,že ve slovenské verzi jsou o nějakou tu řadu napřed a dávají 2 díly najednou.Je děj stejný?Jestli ano,není to zbytečné točit stejnou věc ve dvou verzích,i když jsme různé státy?
Doplňuji:
Nejde o to jestli je nějaký seriál zbytečný nebo ne,ale zda není zbytečné natáčet stejnou věc 2× ve stejném čase-I když jde vlastně jiný stát,řeči si navzájem rozumíme.Jestli je tedy děj stejný.Navíc si myslím,že jestli někdo sleduje podobný seriál,hledá u něj spíš než hluboké myšlenky odpočinek a relax 🙂.

Nejlepší odpověď
quentos

točit takové plytké seriály je obecně zbytečný

Další odpovědi
annas

Jednou jsem projížděla kanály a zahlédla slovenskou Ordinaci. Vypadalo to, že příběhy postav jsou jiné než v české. Takže stejný námět, ale jiné osudy. Postavy černobílé, nic náročného, ale určitě velká sledovanost stejně jako u nás …

Mně také chybí slovenské divadelní pondělky.

BENYTA

Myslím,že to bude stejný seriál,možná nadabovaný slovensky.
Napřed jsou nejspíš proto,že běží dva díly najednou,jak píšete.
Ale stejně se podepisuji pod Quentosovu odpověd…

verka

Koukám omylem jen na upoutávky a i ty mně vadí svým negativním projevem.

salsa verde

když jsme byli na návštěvě u našich příbuzných na Slovensku tak zrovna to běželo. děj je jiný. jinak totéž v bleděmodrém co u nás.

BENYTA

Tak bude asi prodaný jen scénář a „vypůjčení“ někteří herci,aby to bylo autentické.
Jako když RADAR hrál i ve filmu i v seriálu a ostatní byli jiní.

tojsemjá

Pro Benita-Seriál je viditelně nahraný přímo na Slovensku slovenskými herci.Někde jsem i četla,že tam přešli hrát někteří herci z české řady.Proto mě to taky zaujalo.Jestli je stejný děj a natáčí se stejná věc podle stejného scénáře,je to neuvěřitelné plýtvání.Leda že by se to dělalo,aby si vydělali herci 🙂.

annas

Ano. V díle, který jsem částečně viděla, hrál český herec Bambas, zamiloval se do matky svého přítele. Víc nevím.