Avatar uživatele
Bronzový

Jak je to s odstupným u HPP na dobu určitou na 3 roky (náhrada za mateřskou dovolenou) při odpracování necelých 2 let?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Avatar uživatele
Pokročilý

Záleží, z jakých důvodů je zaměstnanec propuštěn. Z důvodů podle § 52 písm. a) až c) náleží zaměstnanci odstupné ve výši nejméně trojnásobku průměrného výdělku.
Upravuje § 67 zákoníku práce.

Zdroj: http://business.center.cz/busi ness/pravo/zakony/zakonik-prac e/cast2h4.aspx

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.