lilizak

JAK JE TO S ODSTUPNÝM,KDYŽ JE PODNIK V INSOLVENCI?ÚP VYPLÁCEL ZA PODNIK JEN DO DUBNA A PAK UŽ ÚDAJNĚ ODSTUPNÉ NENÍ?

Nejlepší odpověď
Popy

Při vstupu podniku do ins. řízení, máte nárok na 3+2 platy. Je to pohledávka přednostní. Nemusí se přihlašovat, když bude mít ins. správce peníze, dostanete je, když ne, tak ne. ÚP proplácí jen 3 platy a to za období 3 měsíce před a 3 měsíce po měsíci, kdy společnost vstoupila do insolvence.A to dostane míň od správce.