Lgee

Jak je to s LSD?

To z čeho se to vyrábí se už nachází normálně v přírodě nebo se musí přidávat další uměle látky nevyskytujíci se v přírodě?

Nejlepší odpověď
Emefej

Vyrábí se výhradně syntetickou formou v laboratoři. V přírodě se jeho prekurzor sice vyskytuje, ale příprava by byla zdlouhavá a drahá.

Další odpovědi
dudu

Nemáš snad na mysli bývalé lidové spotřební družstvo Jednota? U nás se dnes jmenuje COOP a provozuje valnou část obchodů se smíšeným zbožím na vesnicích.

Drap

LSD je syntetická droga.