Monyszek

Jak je to s lístky na koncert?

Vždy jsem si lístky zakupovala většinou hned, ale nyní bych si chtěla lístek na koncert zarezervovat. Jak je to s rezervací? Platí se lístek hned nebo až případně v den konání koncertu?
Doplňuji:
Děkuji za odpověď..ale chtěla bych vědět například: chci si zarezervovat lístek na koncert, který stojí 330 Kč, do kdy těch 330Kč musím zaplatit? Hned po odezvě KD?

Odpovědi
Fun-Tomas

Většinou jsou určena výdejní místa ve většině větších měst. Já si byl už pro lístky například v Čedoku a v nějaký sázkařský společnosti. Je to zdarma a máte je přímo v ruce :)

cochee

Já jsem rezervaci ještě neviděl. Většinou se potkávám se systémem lístek v předprodeji za míň peněz, na místě při akci samotné za víc peněz, s rizikem, že už může být vyprodáno. I v případě předprodeje se samozřejmě platí ihned, na fyzickém místě s platbou i hotově, na internetu s platbou kartou, převodem z účtu, PayPalem apod.