ponovotny

jak je to s elektronickými knihami,kde se kupují, jsou na cd nebo jakém médiu?

Poradíte mi někdo jak se to má s elektronickými knížkami? Kde najdů nějaké knihkupectví pro ebooks? V jaké podobě e-knihu koupím- cd, flash?
Doplňuji:
konkrétně scháním Mafie v Praze od Viewegha ale všude samé papírové

Odpovědi
huxa

koupíš je nejčastěji v pdf

zkus alza.cz

cochee

Elektronická knihkupectví viz například http://www.ebook-ctecky.cz/forum/vi­ewforum.php?f=33 . Podoba knihy je link pro stáhnutí do vlastního PC nebo přímo e-čtečky 🙂 Pokud se jedná o dostupnost e-knihy, není nikde řečeno, že e-verze musí být na trhu. Někdy trvá vydání pěkně dlouho, někdy se nedočkáme vůbec.

Razza

Asi první místo, kam pro eBooky by měla být adresa www.palmknihy.cz 🙂 Jsou tam jak knihy zadara, tak i za peníze. Jinak ne všechno co vyjde papírově vyjde i elektronicky, s tím nepočítej. Zkus komunitu ebookářů na eBookforum.cz.

jedy

Ahoj, elektronický knížky (aka eknihy nebo ebooky) jsou v klasickcýh formátech .doc, .pdf nebo více specifičtějších jako .mobi a další.
Eknihu seženeš v některém z eshopů, ať už alza.cz nebo zaměřeným přímo na eknihy jako třeba palmknihy.cz
Více info se seznam eshopů s knihami ve zdroji.

Zdroj: http://mojectec­kaknih.cz/ekni­hy-ke-stazeni/

Peter12345

Zaplatis online a potom stiahnes… alebo ides na stranky, kde citas zadarmo.. ako napriklad eknizky.sk