jendahun

Jak je to s elektrickým zubním kartáčkem?

Při mytí elektrickým zubním kartáčkem se dělají pohyby vodorovně,zleva doprava(nebo opačně),nebo se provádějí krouživé pohyby jako s kartáčkem normálním?Kartáček se točí asi zleva doprava,já jakožto levák dělám opačné pohyby a tím se účinnost vyruší,nebo posílí?Sakra ta technika…kdybych nebyl aspoň tak líný…
Doplňuji:
…já jenom tak,aby se mi nezatočila hlava.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si pročíst i předchozí odpovědi.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=elektrick%C3%BD+zub­n%C3%AD+kart%C3%A1%C4%8­Dek&sa=Vyhledat

Další odpovědi
Drap

Je uplně putna, jestli je to z leva do prava a nebo z prava do leva.

venkovan

Od dásně ke špičce zubu.

Děda Louda

Drapův návod je ten pravý. Kartáček se totiž netočí dokola, ale kmitá, takže nezáleží ani na tom, kterou rukou ho držíš.