STUDENTKAEVA

Jak je to s doporučenými dopisy?

Můj bratr, svědčil policistům ve škole o šikaně. Moje matka má teď na poště doporučený dopis, je možné, že jde o dopis od policie? Děkuji moc. Ještě dodám moje matka si nic neobjednávala. Možná se ptáte proč se ptám naše matka o bratrově svědectví neví, má teď hromadu starostí tak jsme jí to zatajili. Děkuji moc všem

Nejlepší odpověď
annas

Od koho má matka na poště dopis, nemůžeme vědět, když to nevíte vy. Co se chcete dovědět?

Matka nemusí nic objednávat, zásilka se může týkat čehokoliv., tedy i PČR.,

Pokud měla matka ve schránce vzkaz od doručovatelky na doporučený dopis, je na lístku uvedený odesilatel. Adresát je matka, musí dopis sama vyzvednout.

Je třeba ji informovat o tom, co se stalo. Přece takovou skutečnost není možné rodičům tajit. Je bratr zletilý?

Pokud s ní oba bydlíte, má za vás zdpovědnost a měla by vědět i šikaně a bratrově svědectví.

Další odpovědi
anonym

na lístku k vyzvednutí je napsáno, kdo to poslal

Hlada

Neřeš nějaký dopis, ale hned všechno řekněte matce. Měla by být informována dřív od vás, než od policistů na služebně. Šikana řešená policií je vážná věc, kterou není rozumné doma tajit.