kemo

Jak je to s doporučeným dopisem do vlastních rukou?

Jedná se mi o to,pokud pošták nezastihne korespodenta doma a nechají dopis na poště. Dotyčný si pro něho přijde,ale nesouhlasí adresa.

Např. Osoba vlastní 2 domy vedle sebe,jejichž adresa je např. 1. Brno,Antonínská 33 a 2. Brno,Antonínská 34
V občance má trvalé bydliště psané na Antonínská 33 ,ale na doporučeným dopise do vlastních rukou bude Antonínská 34

Budou dělat na poště problémy a nebo dotyčnému dopis odevzdají?

Odpovědi
www

Kemo, budó válčit skrčky. Dé si na to bacha 😁.
Doplňuji:
Tedy srozumitelněji,
poště to vadit bude, dej si na ty adresy proto pozor!