josefosmy

Jak je to s Doménami

Prosím o stručný popis jak to chodí. Momentálně jsem si koupil doménu přes Active24 za nějakých 214Kč. Následně jsem ji vystavil na web, kde se domény prodávají.

1: Je možné, že pokud bude doména atraktivní odkoupí jí ode mě společnost zabývající se obchodem s doménami nebo musim prostě čekat až ji bude chtít někdo jiný??

2: jak se poté provádí prodej??

3: nemohu něco udělat tak špatně, že bych se dostal do rozporu se zákonem??

Prosím o vysvětléní vlastními slovy, žádné odkazy. Děkuji

Odpovědi
Michal Kole

  1. Jsou možné obě varianty
  2. Dostanete peníze a řeknete kupci login a heslo, aby si změnil kontakty na sebe

Doporučuji smlouvu

  1. No pokud si nezmění kontakt na sebe a nahraje tam porno tak eventuálně problém být může a bude na Vás dokázat, že to porno jste tam nenahrál vy.