Monyszek

Jak je to s dodávkou u ČP?

Chtěla jsem se zeptat, jestli má pošťačka povinnost prvně zazvonit a pak až hodit do schránky lístek o vyzvednutí balíku na poště (když nikdo není doma)?

Nejlepší odpověď
Funna

má…jenže oni na to většinou kašlou…minule jsme viděla jak u nás zastavilo poštovní auto, chlap vyběhl, ani nezazvonil a házel lístek do schránky…tak jsem vyběhla a říkám: „ale já jsem doma!“..a on na to…„mhhh, ale já nemám čas a vy doma bězně nebýváte, tak jsme ani nezvonil“…taková je bohužel realita…