fyziq

Jak je to s dobírkou?

To mi pak pošta pošle peníze na účet?

Odpovědi
Braník

když něco prodáte,tak vám pošta peníze doručí,z opačné strany je to tak,že ,když zboží převezmete,tak peníze dáte na poštu nebo doručovatelce

Ella

ne, přijde vám složenka, se kterou vám na poště vydají peníze…

qazasd

Dobírka
Při dodání pošta od příjemce vybere odesílatelem stanovenou peněžní částku (dobírková částka). Následně ji vyplatí odesílateli nebo odesílatelem určené osobě, v hotovosti nebo převodem na účet.

zdroj: http://www.ces­kaposta.cz/cz/sluz­by/baliky/cr/cen­ny-balik-id245/