Lutagame

jak je to s dětmi prezidenta ?

třeba v USA chodí do školy s ochrankou nebo se učí doma ? a jak je to v jiných situacích např. kamarádi apod .?

Nejlepší odpověď
led

Ano, aj prezidentové deti sú pod stálou ochranou, Kamarátstva môžu nadväzovať, ale tajná služba si ich priateľstvá nenápadne preverí. Je to potrebne vzhľadom na prípadnú vydierateľnosť prezidenta a vlády prostredníctvom detí. Žiaľ, nie všetky deti majú rovnaké práva, deti vrcholových politikov sú obmedzované rôznymi bezpečnostnými a společenskými predpismi (napríklad nemôžu si dovoliť roztrhané šaty, špinavé ruky a tvár…).