Kelt

Jak je to s délkou trestu a aktéry, pokud trest netrval vyměřenou dobu?

Například v hokeji je hráč 40 s před koncem utkání vyloučen na 2 nebo 5 minut. Platí i v jiných sportech. Ty tresty se někde zapisují?
A soudce odsoudí někoho na 20 let a on za 3 roky zemře. Jak se posuzuje toto? Co se zbytkem trestu a koho se to týká?
Děkuji.

Odpovědi
Drap

Pokud hráč dostane trest, tak ten se samozřejmě zapisuje. Koncem utkání končí i trest. Stejné je to, když dostaneš 20 let vězení a po 3 letech zemřeš, trest se končí. Nikdo další to za tebe nemusí jít odsedět.