Avatar uživatele
Registrovaný

jak je to s darovací daní

když chci darovat garáž zetovi.Někdo mi tvrdí že nemusím platit jiný tvrdí opak.Tak jak je to doopravdy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Doporučuji zajít na finanční úřad, tam jsou od toho, aby vám správně a bezplatně poradili. Jinak koukněte do odkazu zde:

Zdroj: http://www.berne.cz/danova-teo rie/spojeni-dane-dedicke-a-dan e-darovaci/


Avatar uživatele
Bronzový

Žeť patří do II. skupiny dle §11, odst. b) zákona O dani dědické, darovací a z převodu nemovitosti ........ Tedy darování garáže zeťovi je od daně osvobozeno.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.