Minas

Jak je to s daní, zizku z mobilního operátora ?

platí se nějak zvášť daň z toho že dostanu peníze od mobilního operátora, které jsem si vydělal provozováním brevné linky ?

Odpovědi
ivzez

Podmínky byste měl najít ve smlouvě,
kterou jste uzavřel s operátorem a v jeho VOP.

McArthur

Pokud jste na provozu telefonní linky vydělal, tak ano, daně platit budete, protože to je součást Vašeho podnikání. Pokud nejste plátce DPH, tak to bude jen daň z příjmů a pokud jste plátce DPH, tak ještě DPH ve výši 21 % a potom teprve daň z příjmů.

Jednotlivé daně platíte v termínech k tomu určených a totéž platí o odevzdání příslušného formuláře.