VampGirl

Jak je to s cenami SMS zpráv?

Je pravda, že když posílám SMS například na číslo 908 08, bude mě zpráva stát 8 Kč? Někde jsem slyšela, že u tohoto typu čísel označuje cenu SMS poslední číslo nebo dvojčíslí.

Nejlepší odpověď
BEAES

Cena je zašifrovaná. U devítimístného čísla je cena na 4.a 5. místě-příklad 909 951101 je cena 95,–Kč a u čísla 909 0779 je cena schovaná do posledních dvou čísel-tudíž 79,–Kč.

Zdroj: http://www.ipri­ma.cz/

Další odpovědi
iceT

Ano je to pravda,cim vyssi posledni cislo nebo dvojcisli,tim vyssi cena za sms.