Drap

Jak je to s budoucností ?

Byla už celá řada teorií a nepravdivých hlášeních o brzkém konci světa. Nikdy jse však v této souvislosti neslyšel o nějaké fotonovém mraku.
http://letecka­posta.cz/248924879

Nejlepší odpověď
annas

Mám před sebou časopis Enigma, v němž se uvádějí nejnovější píznatky o největších záhadách světa. Stále nové informace – např. i o budoucnosti. O mraku jsem někde četla, ale nepřemýšlím. Co má být, to má být. Nedávno položená otázka od poa.li a některé odpovědi potvrdily i můj názor, že i náhoda má svou příčinu.
V souvislosti s budoucností cituji slova jednoho antropologa původem z Guatemaly.

Carlos Barrios napsal: „Svět neskončí. Bude transformován. Všechno se změní. Změny se urychlují již nyní a budou se i nadále zrychlovat. Pokud lidé na Zemi dokážou dojít do roku 2012 v dobrém stavu, aniž by zničili Zemi, budou vedeni dál… Lidstvo bude pokračovat dál, ale jiným způsobem. Bude mí víc příležitosti být lidskými, plnými humanity… "
Tento nový začátek povede k tomu, že se lidé mají setkat s "vládci hvězd“?

Jen nevím, jak brát změnu lidskosti. Jsou vládci hvězd mimozemšťané?

Další odpovědi
briketka10

že by zrovna tyto paprsky a cokoli jiného mělo učinit nějakou katastrofu o tom mě ten článek ani žádný jiný prostě nepřesvědčí..
nevěřím žádným teoriím..

anonym

V odkazovaném článku jsou taktéž odstavce o podvrzích a podvodech, záběry jsou od zmatených uživatelů Youtube, viz citace:
„Nedávno se objevilo několik záznamů na Youtube, z celého světa, které tam umístili zmatení, někdy i vyděšení lidé, dožadující se informací o tom, co jsou tyto zvuky zač. (Oblohotřesení: Varování před nestabilizujícím se jádrem Země)“.
„Zatímco některé jsou bezpochyby podvrhy a podvody, další jsou skutečné záznamy podzemních a atmosféric-kých harmonických kmitů.“
Všichni mudrují a probírají všelijaké hypotézy.
Přitom úplně zapomínají na zdravý rozum, který v číslech stroze uvádí, že konec světa byl celkem avizován 48×, ale nikdy k němu nedošlo.
Doufejme, že je více soudných postojů, jako od briketky.