Avatar uživatele
Drap

Jak je to s budoucností ?

Byla už celá řada teorií a nepravdivých hlášeních o brzkém konci světa. Nikdy jse však v této souvislosti neslyšel o nějaké fotonovém mraku.
http://letecka­posta.cz/248924879

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, jendahun, Andělé, briketka10 před 4437 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Mám před sebou časopis Enigma, v němž se uvádějí nejnovější píznatky o největších záhadách světa. Stále nové informace – např. i o budoucnosti. O mraku jsem někde četla, ale nepřemýšlím. Co má být, to má být. Nedávno položená otázka od poa.li a některé odpovědi potvrdily i můj názor, že i náhoda má svou příčinu.
V souvislosti s budoucností cituji slova jednoho antropologa původem z Guatemaly.

Carlos Barrios napsal: „Svět neskončí. Bude transformován. Všechno se změní. Změny se urychlují již nyní a budou se i nadále zrychlovat. Pokud lidé na Zemi dokážou dojít do roku 2012 v dobrém stavu, aniž by zničili Zemi, budou vedeni dál… Lidstvo bude pokračovat dál, ale jiným způsobem. Bude mí víc příležitosti být lidskými, plnými humanity… "
Tento nový začátek povede k tomu, že se lidé mají setkat s "vládci hvězd“?

Jen nevím, jak brát změnu lidskosti. Jsou vládci hvězd mimozemšťané?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

že by zrovna tyto paprsky a cokoli jiného mělo učinit nějakou katastrofu o tom mě ten článek ani žádný jiný prostě nepřesvědčí..
nevěřím žádným teoriím..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

V odkazovaném článku jsou taktéž odstavce o podvrzích a podvodech, záběry jsou od zmatených uživatelů Youtube, viz citace:
„Nedávno se objevilo několik záznamů na Youtube, z celého světa, které tam umístili zmatení, někdy i vyděšení lidé, dožadující se informací o tom, co jsou tyto zvuky zač. (Oblohotřesení: Varování před nestabilizujícím se jádrem Země)“.
„Zatímco některé jsou bezpochyby podvrhy a podvody, další jsou skutečné záznamy podzemních a atmosféric-kých harmonických kmitů.“
Všichni mudrují a probírají všelijaké hypotézy.
Přitom úplně zapomínají na zdravý rozum, který v číslech stroze uvádí, že konec světa byl celkem avizován 48×, ale nikdy k němu nedošlo.
Doufejme, že je více soudných postojů, jako od briketky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek