TroskaGaming

Jak je to s bezdrátovými sluchátky? Jsou lepší oproti drátovým sluchátkám?

Dobrý den, před 3-mi dny se mi zničily sluchátka (drátové) a teď bych si chtěl koupit bezdrátové sluchátka ale jsou drahé tak se vás chci zeptat jestli jsou lepší bezdrat. oproti dratovým.

Nejlepší odpověď
ponovotny

v principu jsou příjemné tím, že nemají šňůru. Pokud ale posloucháš na kvalitu tak ta je samozřejmě o stupeň horší a taky budeš muset řešit nabíjení a baterky

Další odpovědi
Majkl95

Drátový sluchátka měl kámoš a jako docela rychle se jich rád zbavil :D já mám drátový a nevadí mi šnúra :))