briketka10

Jak je to s barbakanem dostal BAN nebo se odhlásil sám ??

Nejlepší odpověď
Drap

Dostal BAn, sám by neodešel. Jistě se teď všichni budou ohánět adminem. Je pravda, že má poslední slovo, ale jsem přesvědčen že mu zdejší pobyt byl ukončen na přímlubu někrerých zdejších „přátel“.
Osobně nedokáži posoudit vhodnost , či nevhodnost všech jeho příspěvků, ale v každém případě se choval , na rozdíl od řady jiných, férově.

Další odpovědi
bolak

Tak barbakan mi poslal zprávu, resp. odpověděl na zprávu mojí. Odchod prý nebyl z jeho vlastní vůle, ale „někdo“ se postaral. Jinak vás prej všechny pozdravuje. Napsal všechny, takže zřejmě i Dr.Axla, ocko i admina.
Doplňuji:
dudu: podle toho, kteří lidé ban dostali a kteří naopak ne, hádám že o výběru osoby, která bude banem odměněna, rozhoduje kolo štěstí bédy trávníčka > http://i.idnes­.cz/11/111/cl6/FIH3f0874­_KolotstII.jpg

na zbytek tvých zvídavých otázek se nejspíš budeš muset zeptat samotného admina (ten chlap na obláčku s dlouhými bílými fousy), případně těch kteří již banem byli obdařeni

dudu

Možná se nyní budu ptát špatně. Ale jaký je vlastně proces toho BANu, čili zákazu vstupu na jeho stránky? Zašle předtím hříšníkovi nějakou výtku nebo varování? Je zákaz trvalý nebo dočasný? Informuje admin o svém verdiktu pouze „odsouzeného“ nebo i ostatní účastníky?

briketka10

pro Pusinku50 a ostatní mám barbakana v následovnících
a jelikož jsem odpovídala na jeho otázky a psali jsme si
chtěl po mě nějaké filmy, našla jsem ho už jako anonyma,
proto jsem položila otázku..
a pro ocko TÁKŽE já si můžu pokládat otázky jaké
si umanu to mi nemůže nikdo zakázat, copak jsi
taky nepoložila jednu chatovačku :
Kolikrát jste se stěhovali (a nemyslím tím na začátku zimního
semestru na kolej a po skončení ročníku zpátky domů)?
ták vidíš :DD

dudu

Pardon, stihl jsem si na profilu barbakana jen přečíst, že jeho účet byl deaktivován, ale teď jsou již jeho příspěvky deklarovány jen coby anonymní. Zdá se, že i dnes nepohodlné osoby mohou tzv. z mapy světa náhle zmizet.
Rovněž jaksi nerozumím obsahu některé diskuze. Zdá se mně, jako byl zde polemika občas probíhala v několika rovinách – veřejná a pak některým poněkud skrytá. Nebo už jen mám delší vedení a pomaleji chápu?

Sůwa

Nikdy bych nevěřila, že pomstychtivost některých lidí může zajít až tak daleko a že z toho někdo projeví radost veřejně. Je jen škoda, že za zlo admin BAN neudělí. Byla v tom snad obava, že by se mohl prozradit tajný zdroj informací o barbakanově zdravotním stavu? Žel, to se nejspíš nedozvíme.

Drap

Bohužel je to tak, a pokud si vzpomínám, tak toto neni první případ kdy byl někdo vyštván či vyřazen z důvodů že se zkrátka znelíbil.

anonym

.. suwo, a to jeste " nekdo " prijde na odpovedi uplne " nahodou " a mezitim co " nahodou " dobodovava denne sveho nejlepsiho kamose .., tak " nahodou " narazi na nejakou " zajimavou " otazku, kde by si mohlA zachatovat. ! :) -iv-

Drap

Nepřichází náhodou. Přichází pravidelně a zodpovědně dobodovává zpřízněné duše.

anonym

drape, ja myslela ocko ! .. ta dobodovava jako zbesile Dr. Jekylla … !

anonym

Má deaktivován profil – viz odkaz:
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/9644
Důvod zná on a admin, oba mají své kontakty.
Návod na osobní vzkazy máš v pravidlech, vyzvídat na komunitě nebývá vhodné.
Když někdo napíše realitu, jen to vzbuzuje dohady a zlou krev.
Dopřej každému svobodu v jeho činech a rozhodování!
(Ti, co vědí, po smutných zkušenostech raději mlčí).

anonym

ocko, pisete : Dopřej každému svobodu v jeho činech a rozhodování!

tak i vy laskave doprejte briketce na co se bude ptat , a jestli je to " vhodne " se na to tady ptat … !
hlavne ze pro vas s Dr. bylo vhodne vse o B. zverenit ! byla jste prvni, jeste pred Dr., kdo mu pral brzke uzdraveni. mam i s casem okopirovane …
tak zatim, tesim se, ze si zase zachatujem ..
pavlacova drbna , zhrzena milenka …, slepice a ja nevim cim vsim jste me jeste nazvala .. :)

  • iv-

bolak

Určitě narážíš na tehdejší barbakanovu reakci na zveřejnění informací o jeho zdravotním stavu, ale tady se přece jedná o změnu v profilu na odpovědích a né o jeho osobní život. Kdybych spatřil tebe nebo Dr.Axla vcházet na dermatovenero­logickou kliniku, taky byste určitě nechtěli, abych to tu roztruboval.

anonym

Konečné slovo má vždy admin.
To, že byl dlouhodobě na black list (a odejmuto práva mazat), je veřejným tajemstvím. Sám to sem přece uvedl.

Sůwa

Admin má sice poslední slovo, ale někdo musel mít to předposlední a to by bylo zajímavé vědět. Zase se někdo skrývá za anonymitu, to čestný člověk neudělá.

Damiana

Hmm… Je tu jako anonym… to je zvláštní – buď se mu někdo mstí za ty jeho uzené klobásy nebo sám něco chystá…

pusinka50

Briketko10, já ho nenašla ve 3 dnech starých odpovědích a přitom si myslím, že tu určitě odpovídal i pokládal otázky. Proč si myslíš, že už tu jako uživatel není, jak se to dá zjistit? Díky za radu