A&N

Jak je to s Apple ID na App store??

Ahoj všichni, mám nově Iphone 5 a chtěla bych se zeptat, jak je to s Apple ID…nikdy předtím jsem Iphone ani nic od Applu neměla, takže v tom trochu tápu…při prvním zapnutí jsem si musela založit Apple ID.....to jsem ověřila emailem…ale když si teď chci něco stáhnout…píše mi to:
This Apple ID has not yet been used in the iTunes Store. Tap Revivew to sign in, then review your account information.

Nechápu to, proč musím dělat nové ID ......prosím o vysvětlení :)

Odpovědi
slaninkaaaa

Ahoj,
moje kamarádka měla stejný problém,ale nepřišla jsem tńa to proč.....
Nové Apple ID jsme vytvořily přes internet a to tak,že si na internetu založila svoje nové Apple ID, ověřila e-mailem a pak se přihlásila normálně v iPhonu a fungovalo to......
A nebo se ještě pořádně koukni,jestli jsi to 100% ověřila…
Nevím,jestli ti to pomůže :)))) kdyžtak napiš :)))

Razza

Apple ID je tvůj jedinečnej identifikátor v seznamu všech uživatelů Apple zařízení na celém světě. Má se to tak, že Apple má nějaký servery, které hlídají co máš v telefonu koupené a nahrané a řadu dalších věcí. Funguje to i tak, že jedno ID můžeš mít na více zařízeních, když si koupíš hru do apple telefonu, máš ji tak k dispozici i na svém apple tabletu. A iTunes tak podle Apple ID poznají, komu „patří“.