Mykyss

Jak je to s anorexii u muzu?

Ahoj, chci se zeptat, když je holka anorektička, tak ji časem tak nejak splasknou prsa, ale když trpí anorexii chlap, tak nevim jestli mu splaskne penis. Prosim o odpoved :)

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Ne, chlapům splaskne pouze mozek:-D

Nejde o splasknutí, ale o mentální poruchu.

Další odpovědi
klumprt

Nevím. Já mám poloviční bulimii. Žeru, ale pak nebliju. 🙂

anonym

20% postižených anorexií tvoří muži. Zejména modely, pornoherci a prostituti. Penis je tvořen žlázami, trubicemi atp. Pročež sice dojde k impotenci, ke ztrátě schopnosti sexuálního vzruchu – většinou trvale, leč o splasknutí, či tak se tedy nejedná. (Samozřejmě problém tu je s tukem – ten ubude všude – proto splasknou i prsa.) Mnohdy dochází i ke ztrátě kontroly svěračů atp. Každopádně procentuálně je trvalá impotence stejně pravděpodobná i časově zařazená jako u vasektomie.