Jak je to s akustickým plašičem zvěře namontovaným na autě?! Funguje či nefunguje?!

Doplňuji:
Gecco, ví o co jde 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Žádnou pozitivní ani negaticní studii neznám, ale mám příklad ´ze života´…
Kámoška srazila zajíce (škodal asi 5 tisíc), tak si je nechala namontovat – a srazila srnu (škoda asi 25 tisíc)…
Tak jsem jí je raději zase sundal – než potká divočáka…
😉

Další odpovědi
zzzlatokopka

Myslíš třeba na kuny? To nefunguje, ty mrchy si zvyknou:-((
Mám funguje dát tam takovou pěnu, toho se prý kuna bojí. A nebo chlupy od psa, to prý taky nemají moc odvahy tam lézt.

anonym

Máš na mysli,aby ti nekáleli ptáci na kapotu?Můžeš to nějak lépe popsat?

Doplňuji:
Kup si starý auto:
http://tinypic­.com/player.php?v=mmpev­4%3E&s=8#.VSP81GN00cA

anonym

Jugare, ptáci nejsou zvěř, to mi věř!

anonym

Aha,tak to si dám pozor,když jedu a srazím holuba,to bude asi nějaká kytka co?Plašiče na auta neznám,proto jsem se ptal.

anonym

Kytka nesere na kapotu…