?????

Jak je to na www. tsbohemia.cz s tou lepší cenou?

Odpovědi
Lamalam

Nerozumím otázce.

McArthur

T.S.Bohemia má u zboží několik cenovek:

  • přeškrtnutou: to je buď doporučená koncová cena od distributora nebo hodně nadstazená cena nebo cena, za kterou zboží uvedli do ceníku. V podstatě nikdy nebyla účtována.
  • cena nyní: to je aktuální cena, kterou zaplatíte
  • drobná cenovka pod „cena nyní“: to je cena bez DPH, která je důležitá jen pro firmy. Firma sice zaplatí tu vyšší cenu, ale plátce DPH se po odpočtu DPH dostane právě na tuto cenu
  • rozepsaná cena: ta Vám jen říká, že zboží stojí X Kč a k němu byly připočteny různé poplatky vycházející z platné legislativy (většinou příspěvek na likvidaci elektroodpadu a autorský poplatek)