briketka10

Jak je to možný, zas ubývají body !!do Prčic !!

Doplňuji:
jde mi jen o princip jak se včera někdo taky vyjádřil, nevím kdo to dělá, ale dnes 12 a včera 10 to je divný..

Nejlepší odpověď
terry

No jo, no.
Někomu jde o odpovědi a jinýmu o body.
Tak si z toho nic nedělej. Budou další.

Další odpovědi
Drap

Překvapuje mne, že tě to stále rozčiluje.

kapka

A ony ubývají do Prčic? Tak to budou mít v Prčicích asi starost, že jim tam naopak přibývají a oni nevědí odkud se pořád berou, ne? 😁
Zavolejte na MÚ Prčice a domluvte se s nimi kdy a v kolik si pro body přijedete. Určitě se jich zase rádi zbaví.

briketka10

ad Drap taky jsi napsal do Zábavy :
Ubývají body, to zase přišel nějaký přesunovač a mazal ?

Doplněna:
Počítal jsem spíše se smazáním než s takovou odezvou. Všem děkuji. Ty několikanásobné registrace by mně tedy taky vážně zajímaly. Budu rád když pošlete mail

reaguji podobně někomu někdo vymaže odpověď a někomu zmizí body..

briketka10

kapko Vy jste na to kápla až z toho škytám..

kapka

😁 Já ne, to Vy. Konečně všichni víme, kam ty body mizí. Do Prčic! 😁

led

To je v Prčicích nejaká zberňa bodov?

kapka

Nejspíš jo. Časem najdou možná i využití. Třeba by se s nima dalo v těch mrazech topit nebo tak něco. 🙂

briketka10

jo to v Bulharsku využili staré penízky roztavili a přidávají je do nějakého paliva, vypadá a hřeje jako hnědé uhlí, koumáci 😁

kapka

🙂