štamgast

Jak je to možné? Volby

Dnes ve 14:00 se otevřely volební místnosti. Ale u nás na náměstí má teď zvesela ANO 2011 skákací hrad a stánek. Copak neplatí nějaký zákaz na tyhle agitační akce během a pár dní před volbami?
Doplňuji:
Tím pádem porušují zákon?

Odpovědi
Funna

platí…
zákon č. 62/2003
Oficiální datum zahájení kampaně:
(§ 59) Začíná 16 dní před dnem voleb a končí 48 hodin před zahájením voleb

Doplňuji:
porušují…aspoň víš, proč je nemáš volit…

marci1

Samozřejmě by to být nemělo. Možná to probíhá „pod rouškou“ nějaké jiné akce ! 🙂