marci1

Jak je to možné ? Serena prohrála a nevymlouvá se a soupeřku chválí ! 🙂

Tak by to ve sportu mělo být. Gratulace Slovensku ! 🙂
http://www.spor­t.cz/ostatni/te­nis/clanek/563173-video-mladicka-slovenka-senzacne-vyradila-serenu-williamsovou-jsem-mrtva-priznala-americanka.html#hp-sez

Nejlepší odpověď
Kelt

Serena soupeřku podcenila, protože ji neznala, ale ocenila její výkon a pochválila ji. Je to gesto hodné profesionála.

Další odpovědi
fcoop

Proč jen ve sportu?
Bylo by to fajn i v běžném,ob­čanském životě.
Ale pravda je krapánek jiná,co?
V reálu neplatí,že „Pravda vítězí“.

Je to spíš „Pravda vyděsí“.

Jinak – míč,balónek,te­nisák – je kulatý a stát se může leccos.
Jde to brát i jako alegorii.

led

Tak to v športe má fungovať.
Nie podvodom, ale schopnosťami vyhrávať.
Chyby hľadaj v sebe, neviň soka zo svojej prehry.
Čestnejšie je prehrať s lepším, než vyhrať nečestne.
Ak zlostiť sa má, tak na seba.
No sľubiť si pevne: „Na budúce to bude naopak!“