Pokročilý

Jak je to možné? Půl roku se při spuštění některých programů a her objeví hlášení,že je hardwarová akcelerace vypnutá

nebo že není nainstalovaný ovladač. Nyní jsem otevřela uživatelský účet "ghost" a u toho mi fungují jak hry, tak i programy, většinou na úpravu videí, u kterých se to hlášení objevuje. v původním účtu jsem se snažila hardwarovou akceleraci spustit, ale nedaří se mi to.
Doplňuji:
v původním účtu některé hry, hlavně ty původní naistalované spolu s Windows hlásí, že je Hardwarové akcelerace buď zakázána nebo není podporována ovladačem grafické karty, a hry fungují pomalu, program Nero a jiné na přehrávání videa mají podobné hlášení a nejdou spustit. Účet quest je skutečně účtem hosta, někde jsem se myslím před tím půl rokem ptala nebo jsem hledala radu na internetu a s tím novým účtem, myslela jsem, že akcelerace nebude prostě v počítači fungovat

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nešlo Vám to spustit - hlásilo to nějakou chybu? Nebo proč to nešlo?
Mimochodem - ten uživatelský účet - není to Guest (účet hosta)?

Možná by bývalo by lepší, kdybyste napsala hnedka před půlrokem. Jako řešení bych viděl asi vytvoření nového uživatelského účtu a smazání toho původního. Nové uživatelské účty lze vytvořit tak, že skočíte do Start-Ovládací panely-Uživatelé a hesla.

Další odpovědi:

Pokročilý

A prozradíte nám, jaký máte operační systém? Jak se vám nedaří HW akceleraci pustit, nastavíte ji a ona nefunguje?
Doplňuji:
1. Zjistěte si, co máte za grafickou kartu: Do googlu: "Jak zjistím co mám za grafickou kartu"

2. Stáhněte si nejnovější ovladače na svojí grafickou kartu: Do googlu: "název-graf karty driver"

3. Pokud máte windows XP klikněte pravým tlačítkem na plochu, klikněte na "vlastnosti" - vyberte záložku "nastavení" - dole klepněte na: "upřesnit" a poté vyberte záložku "Poradce při potížích" - zde posuvníkem můžete nastavit HW akceleraci - nastavte jí na úplnou a máte hotovo.

protože nevím, jak přidat další poznámku, píši pod jiným jménem. Odpovídám na druhou odpověď, OS mám Windows 7 start, v rozhraní Directx je vše povoleno, ale akcelerace prostě nefunguje, já se ale v systému počítače moc nevyznám.

Diskuze k otázce

Pokročilý

Melkor

No, tak odpověď můžeš napsat i zde do diskuze... We win 7 se také moc nevyznám, a co ta aktualizace ovladačů graf. karty nepomohla?

Pokročilý

Melkor

Jestli nenajdete aktuální ovladač - pošlete mi název graf karty a já vám pošlu odkaz na stažení.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.