jak je to mozne?

vcera jsem byla na prochazce s manzelem,JA byla osypana komary,ON ne,smal se mi,ze na me se prijdou nazrat a jemu pak daji pokoj,pritom,je vyssi,sirsi tudiz i vic videt!repelendy mi nepomahaji,jediny kdo se dusi jsem ja,jak je mozne ze na nekoho jdou a jinym daji pokoj

Nejlepší odpověď
BEAES

S Béčkem je to pravda, odpuzuje i klíšťata. Možná nešli na manžela, protože vypil nějaké to pivko, tam je Béčka hodně! :o)))

Další odpovědi
annas

Buraku, podívejte se na odkaz. V něm najdete rady, jak se komárům bránit.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/hle­dat?q=kom%C3%A1%C5%99i

kvikal

co si pamatuji tak my jsme brali vitamín B1 když jsme sli do lesa a nikdy jsme nic „neschytali“ protoze to hmyz odpuzuje. A taky se rika, ze moc nelítají na kuřáky, ale to nemám ověřené. Hold někdo jim „chutná“, někdo nikoliv.

Marvan

Řekl bych že komárovi, který v porovnání s lidským telěm je asi 1 / 1 000 000 je jedno kdo je víc vidět, ale kdo jej biologicky více přitahuje. Laijci, kdo má sladší krev, budte ráda máte sladkou krev 🙂