Zlatý

Jak je to možné??

Zdravím!Chtěla bych se Vás zeptat na mou otázku. Vždy, když jsem tu, dívám se na TOP 10 uživatelů, kteří mají nejvíce bodů. Je tam i uživatelka LuciJe. Ta má už asi 14 dní pořád ten samý počet bodů, což nechápu, protože každý den přibyde Registrovanému 1 bod. Myslela jsem si, že uživatelka sem už nechodí a zablokovali jí to tu, ale když kliknu na její profil, jde jí odeslat e-mail. Toto jsem postřehla i u jiných uživatelů a moc tomu nerozumím. Je tu někdo by mi to vysvětlil? Moc děkuji a přeji hezký zbytek dne! ;o)
Doplňuji:
To quentos: Když je někdo registrovaný a výše, automaticky mu naskakují body. Zřejmě jste mne asi nepochopil..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jenže ona už nepatří do kategorie "Registrovaná", nýbrž "Pokročilá". Nejspíš proto už nepotřebuje, aby jí body denně přibývaly, jako je tomu u Registrovaných.

Další odpovědi:

Zlatý

já si jahůdko myslím (je to tedy můj názor)že lucije tu zaregistrovaná ještě být může ale že jsem nechodí.pokud by sem chodila myslím si že by se zvyšovali i body

Bronzový

Body nenaskakují automaticky,ale za každé přihlášení se načte 1 bod.To znamená,že pokud se nepřihlásila 14 dnů,tak se jí žádné body nepřičítají.

Pokročilý

asi neni

Zlatý

Pokud někomu není jasný princip přidělování bodů, tak doporučuji přečíst si novinku
"Zavedli jsme bodovací systém na základě aktivit a kvality odpovědí a otázek" - viz zdroj níže.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/bodovan i

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.