mosoj

Jak je to možné ?

Dinosauři žili na Zemi 130 miliónů let. Člověk se zde objevil někdy před 200 tisíci lety a již dokázal Zemi vyplenit a zaneřádit.

Nejlepší odpověď
anonym

Protože je sobecký, nezodpovědný. Ačkoliv má mozek, tak někdy uvažuje jinak.

Další odpovědi
beer

Začalo se kdysi říkat, že člověk je pánem tvorstva. Jenže ten „pán“ měl postupem času čím dál víc možností a jak mají páni zvykem, začal ve své neskonalé pýše, agresivitě a svému egu zneužívat ve svůj prospěch ostatních, přírodu a celou planetu..
Člověk je zkrátka při své modrosti stále ještě velmi hloupý..
Doplňuji:
Nějak „zapomněl“, že ke správnému panování je potřeba také moudrost ))

Damiana

Dinosauři neznali (ne)moc peněz.
Doplňuji:
bolak: To je fakt, ale lidi dokážou se stromy jiné kousky…:-)
Třeba dendrofilové, což by zase nenapadlo dinouše…
https://www.go­ogle.cz/search?q=Den­drofil&hl=cs&cl­ient=safari&tbo=d&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=Q7kfU­ZiuOMPV4gSA2ID4Bw­&ved=0CAkQ_AU­oAQ&biw=1024&­bih=644

A co když člověk vypadá jako strom a někdo mu řekne, že by ho samou láskou sežral?
http://magazin­.libimseti.cz/li­festyle/559-otresne-b-napul-clovek-napul-strom-b

jiriii

Na toto jsme dobrý, vybrakovat a zahodit. Neumíme žít v symbiose s přírodou.
Doplňuji:
To mu se lidsky říká pokrok!

Drap

Zřejmě jsme dravější než dinosauři.

bolak

Protože člověk ví jak, a netráví dny tím že vokusuje listí ze stromů.

Orange

No díky tomu vyplenění a zaneřádění ti teď každou chvíli nehrozí smrt a dožiješ se mnohem více let…

Zbynas

Tak, já bych to vyplěnění a zaneřádění tak neřešil. Stejně dřív, než to bude v kritickém stavu, dojde k jiné katastrofě. Třebas včera nás minul asteroid, kterej by z naší republiky udělal kráter. A těch ještě bude :) Neřešit nějaký tohleto :)