Jak je těžké naučit se plavat?

Je mi 30.

Nejlepší odpověď
anonym

Těžké to opravdu NENÍ.Co může být malá potíž- psychika. Začal bych v malé hloubce,tam,kde mám jistotu a pomalu „se nořit“.
Na okolí se vybodněte.
Každý umí plavat,jen to ještě neví.

Další odpovědi
bobánek

Já si myslím že ne.Je mi 38let a vloni sem se během patnácti minut naučil plavat.

ReHu

Asi stejně jako se naučit jezdit na kole.
Ale až se naučíš, určitě se ti bude líbit 🙂.
Zkoušej to na malé hloubce, kde dosáhneš nohama na dno, dokud si nebudeš jistý. Styl se vytříbí časem 🙂.

led

Udržať sa na vode a plávať ako pes dokáže každý, keď nespanikarí.

ladyhawke

Zeptala jsem se na názor kamarádky, ona doporučuje poohlédnout se po protějšku, který vás plavat naučí :). Něco na tom zřejmě bude.