Jak je pro ženu (ne)příjemné nosit v břiše dítě?

Nebolí to těch 9 měsíců?

Nejlepší odpověď
BEAES

Napíšu vám to na rovinu, tak jak to je…
První měsíc, když ženä zjistí, že je těhotná, tak má rozpolcené myšlenky, hned je šťastná a po chvilce se všeho děsí a říká si, jestli udělala dobře…to trvá jen pár dní, než si na tu změnu zvykne, pak nastává krásných pár měsíců, které jsem si užila. Horší je to kolem 8.měsíce, to už je břicho opravdu veliké a značně vás omezuje, jste už ze všeho unavená, špatně se vám spí, ztěžka se na posteli otáčíte, začnou bolet záda, máte neustále nucení na malou, chodíte co hodinu, v noci vás to budí. To je průběh spíše 9. měsíce. Také dítě začne dosti kopat, kamarádka měla tak dokopaná žebra, do toho pálení žáhy, spala v sedě. To jsou jen takové hlavní příznaky, které prostě k těhotenství patří. Nechci vás strašit, je to popsané v každé knize pro nastávající maminky, tak to prostě je. Ale vše se dá vydržet.

Další odpovědi
hanulka11

Jak by to mohlo být nepříjemné, vždyť víte že nosíte človíčka ,který ve vás roste a za nedlouho se narodí a bude vaším pokračováním.
Jistě,že namáhavé to může být ,ale podle toho jak kdo těhotenství snáší. Někdo má od samého začátku nechutenství, nevolnosti-které se ale většinou po 3 měsících upraví a jiný má těhotenství bez problémů .Určitě ale těhotenství nebolí.

vlastina

Ačkoliv ty potíže negativní tam jsou,tak to stojí za to!!